Get Adobe Flash player
18 września 2015

Zapraszamy do udziału w warsztach fotograficznych


W projekcie pn. Człowiek, środowisko, integracja. Rozwój ośrodka edukacji ekologicznej w Toruniu”, w ramach którego organizowana jest tegoroczna edycja konkursu, zaplanowane zostały bezpłatne warsztaty fotograficzne dla 20 osób.

Do udziału w warsztatach zaproszeni zostali w pierwszej kolejności autorzy 20 prac wybranych przez jury do głosowania internetowego. Ponieważ z różnych przyczyn osobistych nie wszyscy z wyróżnionych mogą brać w nich udział, zaproszenie kierujemy do pozostałych uczestników konkursu.

W ramach warsztatów oferujemy bezpłatnie wyżywienie i nocleg w pokojach wieloosobowych (razem z innymi uczestnikami warsztatów) w Naszej Bazie Noclegowej na Barbarce (ul. Przysiecka 13, Toruń, budynek Gościniec). W przypadku osób niepełnoletnich również dla ich opiekuna. Uczestnicy warsztatów muszą zabrać na nie swój sprzęt fotograficzny. UWAGA! Na warsztaty uczestnicy dojeżdżają na własny koszt.

Osoby, które chciałby wziąć udział w tych warsztatach proszę o zgłoszenie tego faktu drogą mailową do środy tj. 30.09.2015 r. i podanie danych do kontaktu tj. imię i nazwisko, wiek, telefon. Z osobami, które zostaną zakwalifikowane do udziału w warsztatach skontaktujemy się telefonicznie i potwierdzimy udział w warsztatach do piątku. tj. 2.10.2015 r.

W celu pobrania programu warsztatów-  kliknij tutaj


< Zapraszamy na wystawę fotografii przyrodniczej